top of page

03 kwietnia 2023 r.

W naszej szkole odbył się Turniej Szachowy o Kubek Szachisty. W zawodach wzięło udział 20 zawodników i zawodniczek. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Oliwia Szpiech przed Karoliną Grochowską i Anną Feduń. Kolejność zajętych miejsc wśród chłopców przedstawia się następująco: Bartosz Grzegorzak - I miejsce, Jakub Grzegorzak - II miejsce, Sebastian Kwaśny - III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do dalszych rozgrywek.

29 marca 2023 r.

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy legendę polskiej i światowej piłki nożnej, Króla Mundiali

pana Grzegorza Lato.

13-14 lutego 2023 r.

Rejonowa Licealiada Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców w Dubiecku.

11 stycznia 2023 r.

Na Politechnice Rzeszowskiej odbył się I Politechniczny Turniej Szachowy Szkół Ponadpodstawowych. Miło nam zakomunikować, że drużyna naszej szkoły w składzie: Marlena Szpiech, Sebastian Kwaśny, Jakub Grzegorzak i Bartosz Grzegorzak zajęła ostatecznie 16 miejsce na 23(24) startujących drużyn (było blisko 9 miejsce).

Serdecznie gratulujemy!

28 listopada 2022 r.

W Lubaczowie odbyła się Rejonowa Licealiada w Szachach Drużynowych. Nasza drużyna w składzie: Marlena Szpiech, Jakub Grzegorzak, Jakub Gergont, Sebastian Kwaśny i Bartosz Grzegorzak ostatecznie zajęła VI miejsce. Serdecznie gratulujemy!

18 listopada 2022 r.

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie odbył się w Zarzeczu. Nasza drużyna w składzie Adrian Waśko, Bartosz Dudek i Jakub Dudek zajęli ostatecznie V miejsce. Serdecznie gratulujemy!